Timk Series Bluetooth Earphones EB-01

1,700 L

Kufje me Bluetooth per te kryer telefonata. Prodhuar me materiale te cilesise me te larte. E pajisur me mbajtese te bute dhe miqesore me lekuren tuaj gjithashtu e mban kufjen te sigurte gjate kohes qe levizni.E pajisur me anullim te zhurmes dhe mund te lidhet me 2 pajisje njekohesisht.

Ka stok

Shitur: 346 copë
SKU: CNG1039 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Transmission distance

10 m

Material

ABS

Charging time

about 2 hours

Working time

about 10 hours

Talk time

about 3,5 hours

Standby time

about 100 hours

Battery capacity

55 mAh

Bluetooth version

4.1

Frequency range

20-20000 HZ

Size

5,5 x 1,2 x 0,7 cm

Weight

7,8 g

Compatibility

Android/iOS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim