Totu Active Stylus Pen P6-C

3,390 L

 

Laps nga Totu. Ka të njëjtën performancë si lapsi që përdoret për iPad Apple. Vjen me kokë rezervë, shumë preçiz dhe me mbi 12 orë jetgjatësi baterie. Karikohet me fishë Type-C. Është i përshtatshëm për pothuajse të gjithë modelet Tablet dhe Ipad.

Ka stok

SKU: CNG2355-W Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

White

Material

Aluminum alloy

Fine Point tips Size

1.7mm

Battery

Lithium polymer battery 140mAh

Charging Port

USB-C Cable

Charging Time

30 minutes

Use Time

More than 12 hours

Size

165 x 8.9 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Totu Active Stylus Pen P6-C

1 x Manual