Tp-Link 24-Port Gigabit Easy Smart Switch

16,990 L

 

I krijuar për rrjetet e bizneseve të vogla dhe të mesme që kërkojnë menaxhim të thjeshtë të rrjetit. Administratorët e rrjetit mund të monitorojnë në mënyrë efektive trafikun përmes veçorive të Port Mirroring, Loop Prevention dhe Cable Diagnostics.

Ka stok

SKU: NESWI0023 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Standards and Protocols

IEEE 802.3i
IEEE 802.3u
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3x
IEEE 802.1q
IEEE 802.1p

Interface

24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX

Network Media

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

Fan Quantity

Fanless

Physical Security Lock

No

Power Supply

100-240VAC, 50/60Hz

Dimensions ( W x D x H )

11.6 x 7.1 x 1.7 in.
(294 x 180 x 44 mm)

Mounting

Rack Mountable

Max Power Consumption

14.19W (220V/50Hz)

Max Heat Dissipation

48.39 BTU/h

Switching Capacity

48Gbps

Packet Forwarding Rate

35.7Mpps

MAC Address Table

8K

Packet Buffer Memory

4.1Mbit

Jumbo Frame

10KB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TL-SG1024DE
1 x Power Cord
1 x Installation Guide
1 x Resource CD
1 x Rackmount Kit
1 x Rubber Feet