TP-Link AC1200 Wireless Gigabit Router

4,900 L

Ruter WiFi Archer C6 me dy linja:  2.4GHz me shpejtesi deri ne 300 Mbps e pershtatshme per perdorime te perditshme si navigim ne internet, dhe 5GHz me shpejtesi deri ne 867Mbps e pershtatshme per te luajtur lojra online dhe per te pare video me rezolucion te larte.

Ka stok

SKU: NEROU0026 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
CPU

775 MHz

RAM

128 MiB

Flash

8 MiB

Custom firmwares

OpenWrt

WiFi

Gigabit (abgn+ac)

WiFi bands

2.4GHz & 5GHz

WAN

1 x N/A port

ETH

4 x N/A ports

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x WiFi router

1 x Quick Installation Guide