TP-Link Outdoor CPE 150Mbps

5,900 L

Antenë për transmetim wireless me valë te gjata. E përbërë me material cilesor. Është rezistente ndaj ujit, erës dhe është e pajisur me mbrojtje ndaj vetëtimave deri në 6KV. Ka shpejtësi deri në 150 MB/s. Mund të kontrolloni çdo pajisje  që hyn në rrjet me anë të aplikacionit Pharos Control.

Ka stok

SKU: NEANT0006 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
HARDWARE
Processor

Qualcomm 560MHz CPU, MIPS 74Kc

Memory

64MB DDR2 RAM,8MB Flash

Interface

1 10/100Mbps Shielded Ethernet Port (LAN/POE)
1 Reset Button

Power Supply

Passive Power over Ethernet via LAN (+4,5pins; -7,8pins)
Voltage range: 16-27VDC

Antenna Gain

23dBi

Antenna Beamwidth

7°(Azimuth), 10°(Elevation)

Protection

15KV ESD Protection
6KV Lightning Protection

Enclosure

Material: Outdoor PC stabilized plastic
Weatherproof: IP65 water and dust proof design

WIRELESS
Wireless Standards

IEEE 802.11a/n

Proprietary Protocol

TDMA Mode (with Pharos MAXtream enabled)

Wireless Speeds

Up to 150Mbps (40MHz,Dynamic)
Up to 72.2Mbps (20MHz,Dynamic)
Up to 36.1Mbps (10MHz,Dynamic)
Up to 18.05Mbps (5MHz,Dynamic)

Frequency

5.15~5.85GHz

Transmit Power

Max. 23dBm (Adjustable power by 1dBm)

POE ADAPTER
Dimensions

85.8×43.9×29.7 mm

Interfaces

1 AC Jack with Earth Ground
1 10/100Mbps Shielded Ethernet Port (Power + Data)
1 10/100Mbps Shielded Ethernet Port (Data)

Button

Remote Reset Button

Power Status LEDs

Green

Input

100-240VAC, 50/60Hz

Output

24VDC, 0.6A Max
+4, 5pins; -7, 8pins. (Support up to 60m Power over Ethernet)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu