Travel Adapter and Cable Type-C

800 L

 

Karikues i shpejte dhe fishe karikimi Type-C.

Ka stok

SKU: MST011 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Travel Adapter and Cable Type-C