Trust Arys Soundbar for PC

3,500 L

 

Boks horizontal i dizenjuar për tu përshtatur në mënyrë perfekte poshtë çdo ekrani kompjuteri. Në këtë mënyrë nuk zë hapsirë dhe është tepër kompakt. Ky boks përveçse stilit dhe dizajnit modern ju mundëson edhe audio të pastër dhe cilësore.

Ka stok

SKU: SBDG2304 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Samsung S41T Soundbar

17,490 L
Kurseni: 2,500 L

Përshkrim

Refined sound style

The Arys soundbar is slim enough to fit under your PC screen: it was designed with home decoration and lifestyle in mind. Especially when you don’t have a lot of space around your computer, the Arys soundbar is an excellent solution. With a peak power of 12W, it ensures the rich and compelling sounds will reach you everywhere. You can play your favourite tunes in refined style!

Instant power

Connect the speaker directly to your TV, PC or other music playing device with the USB cable for power and the 3.5mm aux plug for clear sounds. And you don’t even need any additional wall power.

 

Next level sound

Easily turn up the volume with the large, illuminated control knob on the front of the soundbar.

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
General
Brand
Color

Black

Type of speaker

Soundbar

Height of main product (in mm)

64 mm

Width of main product (in mm)

420 mm

Depth of main product (in mm)

75 mm

Total weight

588 g

Connectivity
Connectivity

Wired

Cable length power cable

140 cm

Bluetooth

no

Cables included

Fixed USB power cable. Fixed 3.5mm audio cable.

Audio
Driver size

45 mm

Driver units

2

Speaker impedance

4 Ohm

Audio input

3.5 mm

Power output (peak)

12 W

Power output (RMS)

6 W

Frequency response

100 Hz – 20000 Hz

Compatibility
Compatible Device Types

pc, laptop

General compatibility

PC or laptop with 3.5mm audio output and USB port

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Soundbar with cables attached

1 x User guide