Trust Atlanta Carry Bag

1,600 L1,800 L

Çantë për të mbajtur dhe ruajtur laptopin ose pajisje të tjera. Me hapsirë të bollshme dhe me shumë xhepa. Çanta është e përbërë nga copë e fortë dhe cilësore. Është e pajisur me zinxhir të sigurtë metalik.

Screen size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

16", 17.3"

Key features

Storage and carry bag for 17" notebook and peripherals
Large main compartment (420 x 325 x 45 mm) to fit most notebooks with screens up to 17.3"
Padded interior to protect your notebook
Extra compartments to store your iPod, MP3 player, PDA, power supply, etc.
High strength fabric for heavy duty use
Dual metal zippers and velcro fasteners
Durable and adjustable shoulder strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Trust Atlanta Carry Bag