Trust Gaming Bundle Ziva 4-in-1

4,800 L

Set 4 ne 1 per te apasionuarit e lojrave. Tastiere e plote. Kufje me fishe dhe mikrofon me performance dhe cilesi te larte. Tapet mausi i perbere me material cilesor dhe jo rreshkites. Maus me ndicim dhe sensor te avancuar deri ne 3000 DPI. Performance dhe precizion te larte. 

Ka stok

SKU: SBBG3000 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Brand
KEYBOARD
Full-size layout

Full size layout with red coloured gaming keys

Spill-proof design

Yes

Long lasting keys

Yes

MOUSE
DPI

1000 – 1600 – 2200 – 3000 DPI

Responsive Buttons

6

Scroll Wheel

Yes, scroll wheel and back illumination

MOUSEPAD
Accuracy

Consistent surface texture for optimal accuracy

Works with

Works with all mouse sensitivities and sensors

Surface

Surface of 220 x 300 mm

HEADSET
Adjustability

Adjustable headband and soft ear cushions

Microphone

Sensitive, foldaway microphone

On-earcap Volume Control

Yes

Cable Size

1.8m cable

COMPATIBILITY
Device & Consoles

PC, Laptop, Gaming console, PS4, Xbox One

Software Platforms

Mac OS, Chrome OS, Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim