Trust Gaming Chair GXT708W

36,990 L

 

Në qoftë se jeni duke kërkuar për një karrige të rehateshme kur jeni duke luajtur lojërat tuaja atëherë Trust Gaming Chair GXT708W është  karrigia perfekte për ju. Me dy jastiqe të përshtashëm për qafën dhe mesin tuaj duke mbajtur dhe pozicionin e trupit drejt, jo të përthyer dhe të parehatshëm.

Ka stok

SKU: SBIG0051 Modeli: GXT708W Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
21 kg
Përmasa
74 × 134 cm
Brand
Color

Black/White

Material

PU leather, Elastic fabric

Overall Size (HxWxD)

134cm X 74cm X 66cm

Adjustability
Adjustable arm rests

Yes, one directional (up/down)

Adjustable seat height

Yes

Adjustable sitting angle

Tilting seat with locking mechanism

Adjustable back rest angle

Yes, 90° / 180°

Min/max height user

155 cm – 195 cm

Compatibility
Max. weight

150 kg

Size & Weight
Backrest height

83 cm

Seat width

46 cm

Seat depth

50 cm

Total weight

20.5Kg

Depth of main product (in mm)

660 mm

Width of main product (in mm)

740 mm

Height of main product (in mm)

1340 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Chair

1 X Neck Cushion

1 X Lumbar Cushion

1 X Installation Tool & Material

1 X User Guide