Trust Gaming GXT 154

2,300 L

Maus posacerisht per te luajtur lojera. Sensor te avancuar deri ne 2400 DPI. Dizajn komfort dhe mundesi te rregullimit te peshes sipas deshires. Ka shtate butona te ndryshem ne te gjithe mausin. Pajisur me ndricim te ndryshueshem. Performance dhe precizion te larte.

Ka stok

SKU: SBCG0317 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Height

137 mm

Weight

153 g

GAMING
Designed for Gaming

Yes

Game Type

RTS, RPG, FPS

CONTROL
Grip Type

Palm

Horizontal Scrolling

No

Controls

left, right, mid, forward, backward, dpi +, dpi –

Number of Buttons

7

DPI Button

Yes

Left-right Handed Use

Right-handed

SENSOR
DPI

1000, 2400

Sensor Technology

Optical

Acceleration

8 G

Tracking Speed

30 ips

LIGHTNING
Lights

Yes

LED Colours

Green Blue Red White

CONNECTIVITY
Connection Type

Wired

Bluetooth

No

Cable Length

175 cm

USB Version

2.0

POWER
FEATURES
Details

DPI adjustable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim