Trust GXT 101 Gav Gaming Mouse

1,590 L1,890 L

 

Maus per te apasionuarit e lojrave, me ndricim RGB, mund te perballoni cdo situate dhe te luani ne menyre perfekte. Precision te larte me shpejtesi deri ne 4800DPI. ‘’ Arma ‘’ e perkryer per ne beteje.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Forest Green

GENERAL
Height

130 mm

Width

76 mm

Weight

145 g

Lights

Yes

CONTROL
Grip type

palm, claw, finger

Controls

left, right, mid, forward, backward

Number of buttons

6

DPI button

Yes

Suitable surface

non-reflective flat surface

Left-right handed use

right-handed

Scroll wheel

Yes

SENSOR
DPI

600, 1200, 2400, 4800

Sensor technology

optical

POWER & CONNECTIVITY
Power source

USB

Connectivity

Wired

Cable length main cable

180 cm

USB version

2.0

FEATURES
Details

DPI adjustable
Designed for gaming

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Mouse

1 x User guide