Trust GXT 970 Morfix Gaming Mouse

7,490 L

 

Mausi i lojërave i personalizueshëm Trust GXT 970 Morfix mund të përshtatet sipas preferencave tuaja unike të lojërave. Shijoni një përvojë të personalizuar me katër pllaka anësore të këmbyeshme magnetikisht. Me një zgjedhje të larmishme të butonave anësor dhe formave të pllakave, ju mund të dizajnoni armën tuaj unike. Dy pllakat e përfshira në të majtë kanë 3 dhe 9 butona, të programueshëm për çdo lojë – qoftë kjo një shooter, MOBA, battle royale, RTS ose MMORPG. Pllakat në të djathtë kanë forma të ndryshme për t’iu përshtatur preferencave tuaja të dizajnit. Nxitoni ta bëni tuajën!

Ka stok

SKU: SBCG0700 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Ergonomic design

yes

Features
DPI adjustable

yes

Silent click

no

On-board memory

yes

Gliding pads

UPE

Software

yes

Special features

2 extra side pieces

Sensor
DPI

800, 1600, 2400, 3200, 4000, 5000

DPI range

200 dpi – 10000 dpi

Max. DPI

10000 dpi

Sensor technology

optical

Sensor model

PMW3325

Polling rate

125/250/500/1000Hz

Control
Grip type

palm, finger

Left-right handed use

right-handed

Scroll wheel

Yes

Trackball

no

Horizontal scrolling

no

Controls

left, right, mid, forward, backward, dpi +, dpi -, special buttons

Number of buttons

14

DPI button

yes

Programmable buttons

yes

Adjustable weights

no

Suitable surface

non-reflective flat surface

Mouse Connectivity
Connectivity

Wired

Bluetooth

no

USB version

2.0

Connector type

USB-A male

Gaming
Designed for gaming

yes

Lighting
Lights

yes

Input
Power source

USB

Compatibility
Compatible Device Types

pc, laptop

Compatible Software Platforms

Windows

Size & Weight
Formfactor

standard

Total weight

167 g

Weight of main unit

110 g

Depth of main product (in mm)

126 mm

Width of main product (in mm)

72 mm

Height of main product (in mm)

42 mm

System requirements

Windows 10, 8 or 7

USB port

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Mouse

1 x User guide