Trust Klubb Go Bluetooth Wireless Speaker with RGB Lights

14,900 L

Prodhuar per te qene boks me Bluetooth i fuqishem, bas te fuqishem dhe audio me kualitet te larte. Bateria e madhe e rikarikueshme 4000 mAh ju mundeson 9 ore kohe degjimi pa nderprerje. Fuqi deri ne 60W. Mund te lidhet me cdo pajisje me bluetooth, fishe AUX ose direkt nga USB. Drita LED per me shume atmosfere. I lehte ne peshe dhe mund te transportohet pa problem ne cdo ambjen te deshiruar.

Shitur , Vijne perseri

SKU: SBDG2400 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Type of speaker

Single unit

Height

240 mm

Weight

3800 g

Lights

yes

CONNECTIVITY
Connection type

wired, wireless

Bluetooth

yes, 5.0

Wireless range

10 m

Cables included

AUX cable, microUSB cable

AUDIO
Driver size

130 mm

Driver units

4

Speaker impedance

8 Ohm

Audio input

3.5 mm, USB, SD card, Bluetooth

Input impedance

10000 Ohm

Power output (peak)

60 W

True Wireless Stereo (TWS)

yes

Power output (RMS)

30 W

Frequency response

20 Hz – 20000 Hz

POWER
Battery capacity

4000 mAh

Battery voltage

7.4 V

Battery life

36 months

Rechargeable battery

yes

Number of batteries

1

Max battery life - music

9 hours

Power cable detachable

yes

Battery type

18650

Power source

micro-USB, battery

CONTROLS
Details

bass, light color mode, lights on/off, on/off, play controls, volume control, treble

COMPATIBILITY
Compatible Device Types

laptop, smartphone, pc, tablet

General compatibility

Audio player (phone/tablet/computer/mp3 player) with Bluetooth or 3.5mm aux connection

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim