Trust Ody Wireless Keyboard and Mouse Set

2,990 L

 

Tastier dhe maus wireless dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Tastiera është me butona në madhësi të plotë. Mausi mund të përdoret me të dyja duart.

Ka stok

SKU: SBBG2400 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

General
Dimension

142 mm x 442 mm x 19.5 mm

Total weight

560 g

Weight of main unit

460 g

Compatibility
Compatible Device Types

laptop, pc

Compatible Software Platforms

Windows, Mac OS, Chrome OS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Mouse

USB Receiver