Trust Primo Desk Microphone

1,490 L

 

Mikrofon tavoline me kënd të ndryshueshëm sipas dëshirës dhe nevojave tuaja. Është shumë i lehtë në përdorim dhe vjen me dizajn elegant dhe estetik.

Ka stok

SKU: SBEG0068 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
General
Brand
Color

Black

Application

Desktop

Height of main product (in mm)

270 mm

Width of main product (in mm)

100 mm

Depth of main product (in mm)

115 mm

Total weight

47 g

Connectivity
Connectivity

Wired

Cable Size

1.8m

Connector type

3.5mm

Audio
Impedance

2200 Ohm

Sensitivity

-45 dB

Sound pressure level

115 dB

Frequency response

100 Hz – 12000 Hz

Microphone
Sensor type microphone

condenser

Pick-up pattern

Omnidirectional

Signal-to-noise ratio

58 dB

Mount
Type of stand

desk stand, monitor clamp

Compatibility
Compatible Device Types

pc, laptop

Compatible Consoles

no

Compatible Software Platforms

Windows, Mac OS, Chrome OS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microphone

1 x Stand (2 parts)

1 x Stick-on mic holder

1 x Adapter cable

1 x User guide