Trust Sura Wireless Mouse

1,500 L

Maus wireless. Lidhet shume thjeshte me kopjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshem. I pershtatshem per perdorim te perditshem. Sensor te avancuar deri ne 2400 DPI. Performance dhe precizion te larte.

Ka stok

SKU: SBCG3900 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
DPI

800, 1600

Sensor Technology

Optical

Height of Main Product

113 mm

Total Weight

71 g

Ergonomic Design

Yes

CONNECTIVITY
Wireless Protocols

RF 2.4GHz

Wireless Range

8 m

USB Version

2.0

POWER
Battery Life

6 month

Wireless Transmission Power

1 mW

Number of Batteries

1

COMPATIBILITY
Device Type

Pc, laptop

Software Platforms

Windows, Mac OS, Chrome OS

CONTROL
Grip Type

Palm

Controls

left, right, mid, forward, backward, dpi

Number of Buttons

6

Left-right Handed Use

Right-handed

FEATURES
Details

Power saving
USB receiver storable
DPI adjustable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim