Trust Xani Bluetooth Wireless Mouse

1,990 L

 

Maus wireless me bluetooth . Lidhet shume thjeshte me kopjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshem. I pershtatshem per perdorim te perditshem. Sensor te avancuar deri ne 1600 DPI. Performance dhe precizion te larte.

Ka stok

SKU: SBCG0240 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
GENERAL
Height of main product (in mm)

93 mm

Width of main product (in mm)

59 mm

Depth of main product (in mm)

37 mm

Total weight

89 g

Formfactor

compact

Ergonomic design

no

Connectivity
Connection type

wireless

Bluetooth

Yes

Bluetooth version

3.0

Wireless range

10m

Wireless protocols

Bluetooth

USB receiver included

No

Features
Silent click

No

Gliding pads

UPE

Software

no

USB receiver storable

No

DPI adjustable

yes

Power saving

yes

Gaming
Designed for gaming

no

Lighting
Lights

no

Power
Batteries included

yes

Battery life (months)

6 month

Rechargeable battery

no

Number of batteries

1

Wireless transmission power (mW)

1 mW

Battery type

AAA

Input
Power source

battery

Sensor
DPI

800, 1200, 1600

Max.

1600 dpi

Sensor technology

optical

Control
Grip type

claw

Horizontal scrolling

no

Controls

left, right, mid, dpi

Number of buttons

4

DPI button

yes

On/off button

yes

Programmable buttons

no

Adjustable weight

no

Suitable surface

non-reflective flat surface

Left-right handed use

right-handed, left-handed

Scroll wheel

yes

Trackball

no

Compatibility
Compatible Software Platforms

Windows, Mac OS, Chrome OS, Android

Compatible Device Types

pc, laptop, tablet

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Trust Xani Bluetooth Wireless Mouse