Trust Yvi Wireless Mouse

1,200 L

Maus teper i rehatshem dhe kompakt. I pershtatshem per tu perdorur me te dyja duart. Mund te lidhet me cdo kompjuter pa qene nevoje e instalimit te ndonje programi te vecante.Sensor me me precizion deri ne 1600 DPI. Lidhje wireless deri ne 8 meter distance.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 39 copë
SKU: SBCG3501 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Height

95 mm

Width

57 mm

Weight

84 g

Lights

no

CONTROL
Grip type

claw

Controls

left, right, mid, dpi

Number of buttons

4

DPI button

yes

Suitable surface

non-reflective flat surface

Left-right handed use

Right-handed

Scroll wheel

yes

SENSOR
DPI

800, 1600

Sensor technology

optical

POWER & CONNECTIVITY
Battery life

6 month

Number of batteries

1

Wireless transmission power

1 mW

Battery type

AA

Connection type

wireless

Wireless range

8 m

USB version

1.0

FEATURES
Details

USB receiver storable
DPI adjustable
Power saving

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim