Trust Ziva 4-in-1 Gaming Bundle

6,490 L

 

Paketa e plotë e lojërave. Me këtë paketë 4-në-1, ju mund të përmirësoni menjëherë pajisjet tuaja të lojërave dhe t’i jepni një pamje të koordinuar konfigurimit tuaj. Tastiera, mausi, tapeti i mausit dhe kufjet janë të gjitha të dizajnuara për lojëra dhe ofrojnë shpejtësinë, komoditetin dhe gjithçka që ju nevojitet.

 

Ka stok

SKU: SBBG3002 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Keyboard

– Comfortable
– Soft keys
– Spill resistant
– Full size layout
– Quick control
– RGB light

Headset

– Comfortable
– Easily fold
– Sensitive microphone
– Soft over-ear cushions

Mouse

– Wired Mouse
– RGB Color
– Adjustable speed
– 1000-3000 DPI

Mouse Pad

– Smooth
– Anti Slip rubber bottom
– Optimised surface texture

Compatibility

Compatible Device Types: pc, laptop
Compatible Software Platforms: Chrome OS, Windows, Mac OS

Dimensions

32 x 439 x 163 mm

Weight

549 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard;

1 x Mouse;

1 x Mouse Pad

1 x Headset