Samsung TV 50″ UHD 4K UE50NU7472UXXH

76,900 L

Shihni figure te paster dhe te mprehte gjate kohes qe jeni duke pare TV 4K UHD  me 4 here me shume piksel se TV Full HD. Do te mund te shihni cdo detaj te vogel si kurre me pare.

Ka stok

SKU: TV392 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
21 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

50"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

Silver

Slim Design

Slim

VIDEO
Image Processor

UHD processor

PQI (Picture Quality Index)

1800

HDR (High Dynamic Range)

HDR

Contrast

Mega Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

20W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

3

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

DVB-T2CS2

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

150 W

Power Saving Mode

43.5 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1124.8 x 650.2 x 59.7mm

TV Weight

13.8 kg

FEATURES
Other Features

AI Technology
Ambient Mode
Digital Clean View
Ambient Mode Brightness / Color Sensor
Automatic channel search
Automatic power off
Subtitling
Game Mode
EPG
Teletext (TTX)
Picture-In-Picture
Eco Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu