TV 65″ 4K QLED Q80R QE65Q80RATXXH

206,900 L

Ngjyrat aq reale sa duhet të jenë. Me teknologjinë unike të pikave kuantike nga Samsung, QLED e ngre volumin e ngjyrave në 100%, duke ju dhënë ngjyra reale në skena të errëta dhe të shndritshme.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 137 copë
SKU: RDO08 Modeli: QE65Q80RATXXH Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
30 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

65"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

Slim

VIDEO
Image Processor

Quantum Processor 4K

PQI (Picture Quality Index)

3700

HDR (High Dynamic Range)

Quantum HDR 1500

Contrast

Direct Full Array

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

40W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

4

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

2x T2CS2x

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

245 W

Power Saving Mode

65.7 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1449.5 x 831.2 x 61.9 mm

TV Weight

25.2 kg

FEATURES
Other Features

AI Technology
Ambient mode
Digital Clean View
Automatic channel search
Automatic switch-off
Subtitle
Game Mode
Picture in picture
Teletext (TTX)
Eco sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim