Samsung TV 65″ Flat QLED QE65Q900RATXZG

449,990 L

 

Hyni ne boten e rezolucionit shume te mprehte dhe perjetoni cilesi shume te larte figure me rezolucionin 8K. Cdo pamje qe transmetohet shkelqen ne cilesi dhe qartesi.

Ka stok

SKU: RDO01 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
32 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

65"

Display Resolution

7680 x 4320 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

Slim

VIDEO
Image Processor

Quantum Processor 8K

PQI (Picture Quality Index)

4300

HDR (High Dynamic Range)

Quantum HDR 3000

Contrast

Q Contrast Elite

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

60W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

4

USB

3

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

2x DVB-C / S2 / T2 HD

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

330 W

Power Saving Mode

145 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1621.0 x 980.0 x 195.0 mm

TV Weight

42.4 kg

FEATURES
Other Features

IA Technology
Ambient mode
Mode Ambient Light / Color Sensor
Pure Digital View
Automatic Channel Search
Automatic power disconnect
Subtitles
EPG
Game mode
PVR
Teletext (TTX)
Eco Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim