Tv Box DVB T2 Smart Tv HCX30

2,990 L

 

Dekoder HCX30 DVB-T2 me  lidhje WiFi dhe portë USB 2.0. Suporton video me rezolucion nga 480p deri në 1080p Full HD.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 32%
Ofertë!

TV Lobod Smart 32″ LF32DN4109 – Black

16,990 L
Kurseni: 8,000 L
OFERTË ONLINE

TV LOBOD 42″ LF42DN5321S

26,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

VIDEO RESOLUTIONS

480i/57i/480P/576P/720P/ 1080i/1080p50HZ

STANDARDS SUPPORT

DVB-T2, DVB-T

Support

Teletext ,subtitle,audio language selection

0utput

HDMI 1.3,&CVBS,YPBPR, COAXIAL

Features

The maximum speed of the traffic flow of at least 50 Mbit/sec
Support PVR function and multimedia play back (MP3/MP4/JPEG/AVletc) via USB2.0
Video decoder up to [email protected](Full ' HD,support Up to 1080P)
Capacity for storing up to 1000 channels off TV and radio programs
Software upgrade via USB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x DVB-T2

1 x Remote control