Ofertë!
OFERTË ONLINE

TV Box HK1 R2

5,490 L

Kurseni: 2,500 L

Android TV BOX kthen televizorin tuaj në një qendër argëtimi duke e lidhur me internetin. Me sistem Android 11.0 Ram 4GB dhe memorie të brendshme 32GB. Mund të transmetojë me rezolucion deri në 4K. Dizajni unik dhe modern në formë gjashtëkëndore. Është i përbërë nga një material cilësor. 

Ka stok

SKU: CNG2519-B Modeli: RK3566 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 24%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Air Mouse & Wireless Keyboard W1

1,890 L
Kurseni: 600 L
- 28%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Box S 2/8GB

6,490 L
Kurseni: 2,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
CPU

RK3566 Quad-Core 64bit Cortex-A55

GPU

Mali-G52 2EE

Ram

4GB

Memory Internal

32GB

Power Supply Specifications
Power Supply

DC 5V/2A

Power Indicator (LED)

Power ON : Blue
Standby : Red

Main Features
Operating system
Decoder Format

H.265 HEVC/ MVC Main10 profile yuv420 @ L5.1 4096×2304 @ 60fps
H.264 AVC/ MVC Main10 profile yuv400/ yuv420/YUV422 @ L5.1 4096×2304 @ 60fps
VP9 Profile0/ 2 yuv420 @ L5 .1 4096×2304 @ 60fps
VP8 verision2, 1920×1088 @ 60fps
VC1 MPEG-4 MPEG-2 MPEG-1 1920X1088 @ 60fps

Audio format

MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/DDP/HD/FLAC/APE

Video format

Avi/Ts/Vob/Mkv/Mov/ISO/wmv/asf/flv/dat/mpg/mpeg

Photo Format

HD JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF

HDR

HDR10 and HLG modes

USB host

1x USB 2.0,
1x USB 3.0

HDD file system

FAT16/ FAT32/ NTFS

Support Subtitle

SRT/ SMI/ SUB/ SSA/ IDX + USB

High Definition video output

4K (4096×2160 pixels)

OSD type of languages

English, French, German, Spanish, Italian, etc multilateral

LAN

Ethernet: 10/100M/1000M standard RJ-45

Wireless

WiFi 2.4G/5G

Mouse/ Keyboard

Support mouse and keyboard via USB.
Support 2.4GHz wireless mouse. and keyboard via 2.4GHz USB dongle

HD

HD 2.0a for [email protected]

3D

3D video formats

AV

Support

Software Specifications
Network Function

KODI 18.1,
Neflix,
Vudu,
Skype chatting,
Picasa, Flicker,
Youtube,
Facebook,
Online movies, etc.

Other feature

Free Internet searching
thousands of android applications
many kinds of games, etc.

Certification

CE, FCC, ROHS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TV Box,

1 x Remote Controller,

1 x Power Adapter

1 x User Manual,

 

 

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu