TV Box Mecool KM6 S905X4

8,990 L

 

Dekoderi Mecool KM6 bazohet në procesorin Amlogic S905X4 quad-core Cortex-A55 shoqëruar m 4 GB RAM,  32 GB dhe 64 GB memorje të brendshme, lidhjen Gigabit Ethernet dhe WiFi 6 (Vetëm Edicioni Deluxe) dhe lidhjen e Android 10 në Android TV (Android 10.0) ATV).

Rom
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Ram

4GB

Rom

64GB, 32GB

Bluetooth

5.0

Wifi

2.4G/5G 2T2R 802.11 b/g/n/ac/ax

Ethernet

RJ45 10/100/1000 M

Interfaces

HDMI 2.1 Output
AV Output(3.5mm jack)
Optical
1 x USB2.0
1 x USB3.0
Micro SD card slot
DC IN

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x MECOOL KM6 2/16GB TV Box

1 x Power Adapter

1 x Vioce Remote

1 x HDTV Cable

1 x User Manual