TV Box T9 4/32GB

5,500 L

Android TV  BOX kthen televizorin tuaj tradicional ne nje qender argetimi duke u lidhur me internetin nepermjet Wi-Fi ose RJ45. Me sistem Android 8.1 dhe mundesi perditesimi ne Android 9.0 

Ka stok

SKU: CNG1051 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Operating System

Android 9.0 OS

CPU

RK3318 Quad-Core Cortex A53 64bit

GPU

Mali-450MP2

Ram

4GB

Memory Internal

32GB

Wireless

2.4GHz/5GHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x T9 android TV box
1 x US Power adapter
1 x HDMI cable
1 x Remote controller(Batteries not included)
1 x User manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu