TV LG LED 43LJ500V

31,900 L

Ngjyrat vijne ne jete, duke u bere me intensive dhe me te thella. Per shkak te rezolucionit te larte qe dyfishon nivelin e qartesise se figures ne krahasim me TV HD, modeli Full HD 1080p tregon ngjyra dhe detaje me te pasura, duke ofruar cilesi te permiresuar dhe pervoje me te kendshme shikimi.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 249 copë
SKU: TV346 Modeli: 43LJ500V Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

43"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

VIDEO
Colour Master Engine

Yes

Resolution Upscaler

Yes (2K)

HEVC Codec

Yes

AUDIO
Audio Codec

AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA

Audio Power (RMS)

10W

Surround Mode

Virtual surround

SMART SERVICE
TV Type

I THJESHTE

CONNECTIVITY
HDMI

2

USB

1

Ethernet (LAN)

BROADCAST
Digital Broadcasting

DVB-T2/C/S2

Digital Recording

Yes

POWER
Power Supply

220~240V 50-60Hz

Standby Power Consumption

0.8W

Energy Saving Mode

Yes

DIMENSIONS
TV Dimensions

970 x 569 x 67

TV Weight

8 kg

FEATURES
Other Features

Colour Master Engine
PVR
Resolution Upscaler

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu