TV Lobod 24″ LF24DN5419

8,900 L

Televizori me i vogel nga Lobod, 24 inch me rezolucion figure HD. me dekoder te inkoropruar. Me permasa te vogla dhe mund te vendoset pothuajse ne cdo ambjent. Mund te vendoset mbi komodine ose te montohet ne mure. 

Ka stok

SKU: TV122 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
TV Type

I THJESHTE

Screen size

24"

Screen resolution

HD ready (1366×768)

DVB T2 / S2

Yes

Energy

class A

Image modes

Standard, Film, Vivid, Energy saving, User

Image ratio

16: 9, Auto, Zoom 1, Zoom 2, Point by point

Color tone adjustment

normal, cool, warm

Speakers

2×10 W

Sound adjustment

Standard, Music, Theater, News

Energy Saving

Smart Energy Saving

Connectors

HDMI, Ci slot, coaxial, component (adapter, optional), USB,
Headphone jack, VGA, SCART, LAN

VESA

VESA standard for wall mounting

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu