OFERTA VETËM ONLINE

TV Lobod 32″ LF32DN5321

12,990 L

 

Televizori nuk është smart dhe nuk ju mundëson lidhje me Wi-FI. Me kornize të hollë tepër fine. Rezolucion figure HD. 

Ekran me madhësi 32″ LED
Rezolucion HD 1366 x 768
Marrësi DVB-T/T2/C/S2
Lidhje 3 x HDMI, USB, Scart

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Color

Black, Titanium Gold

Screen size

32"

TV Type

I THJESHTE

Screen resolution

HD ready (1366×768)

Tuners

DVB T2 / S2

Energy class

A

Image modes

Standard, Film, Vivid, Energy saving, User

Image aspect ratio

16: 9, Automatic , Zoom 1, Zoom 2, Point by point

Color Tone Adjustment

Normal, Cool, Warm

Speakers

2×10 W

Connections

HDMI, Ci slot, coaxial, component (adapter, optional), USB, Headphone jack, VGA, SCART

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim