Ofertë!
OFERTË ONLINE

TV Lobod 32″ LF32DN5321

14,990 L

Kurseni: 8,000 L

Televizori nuk është smart dhe nuk ju mundëson lidhje me Wi-FI. Me kornize të hollë tepër fine. Rezolucion figure HD. 

Ekran me madhësi 32″ LED
Rezolucion HD 1366 x 768
Marrësi DVB-T/T2/C/S2
Lidhje 3 x HDMI, USB, Scart

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 61%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Power Adapter with Surge Protection

390 L
Kurseni: 600 L
- 28%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Box S 2/8GB

6,490 L
Kurseni: 2,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Color

Black, Titanium Gold

Screen size

32"

TV Type

I THJESHTE

Screen resolution

HD ready (1366×768)

Tuners

DVB T2 / S2

Energy class

A

Image modes

Standard, Film, Vivid, Energy saving, User

Image aspect ratio

16: 9, Automatic , Zoom 1, Zoom 2, Point by point

Color Tone Adjustment

Normal, Cool, Warm

Speakers

2×10 W

Connections

HDMI, Ci slot, coaxial, component (adapter, optional), USB, Headphone jack, VGA, SCART

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu