TV Lobod 39″ Smart LX-39DN51

24,700 L

Televizor i markes Lobod Smart me ekran 39 inch dhe me rezolucion figure HD. Mund ta lidhni me wireless dhe te lundroni ne internet nga televizori juaj.Cilesi te larte Audio dhe figure.

Ka stok

Shitur: 604 copë
SKU: TV370 Modeli: LX-39DN51 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
TV Type

SMART

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim