TV Lobod 39″ Smart LX-39DN51

21,900 L

Televizor i markes Lobod Smart me ekran 39 inch dhe me rezolucion figure HD. Mund ta lidhni me wireless dhe te lundroni ne internet nga televizori juaj.Cilesi te larte Audio dhe figure.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 604 copë

SKU: TV370 Modeli: LX-39DN51 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
TV Type

SMART

Screen type

LED

Screen resolution

HD Ready (1366×768)

Image format

16: 9

Digital tuner

DVB-T2 / S2

Energy class

A

Volume

2x10W

Stereo sound

NICAM

Equalizers

4

Video system

PAL SECAM

Connection

USB x 2
HDMI x 3
Antenna input / output
VGA input
Scart input
AV input, component input

Dimensions

without stand: 88.5 x 51.5 cm
with stand: 88.5 x 55.5 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu