TV Lobod 39″ LF39DN5319

19,500 L

Televizor i markes Lobod Smart me ekran 39 inch dhe me rezolucion figure HD. Cilesi te larte Audio dhe figure.

Ka stok

Shitur: 517 copë
SKU: TV368 Modeli: LF39DN5319 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
TV Type

I THJESHTE

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim