TV Lobod 39″ LF39DN5319

18,800 L

Televizor i markes Lobod Smart me ekran 39 inch dhe me rezolucion figure HD. Cilesi te larte Audio dhe figure.

Ka stok

Shitur: 517 copë
SKU: TV368 Modeli: LF39DN5319 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Screen size

39"

Screen resolution

HD Ready (1366×768)

TV Type

I THJESHTE

Image format

16: 9

Digital tuner

DVB-T2 / S2

Energy class

A

Volume

2x10W

Stereo sound

NICAM

Equalizers

4

Video system

PAL SECAM

Connectors

USB x 2
HDMI x 3
Antenna input / output
VGA input
Scart input
AV input, component input

Dimensions without stand

88.5 x 51.5 cm

Dimensions with stand

88.5 x 55.5 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu