VETEM ONLINE

TV LOBOD 42″ LF42DN4220S

24,900 L

Televizori me i ri i markes Lobod me ekran 42 inch dhe me rezolucion figure Full HD. Cilesi te larte Audio dhe figure. Sistem Android 7.0. Mund te navigoni ne aplikacione te ndryshme si YouTube apo Netflix. Mundesi per te regjistruar cfare transmetohet duke mos humbur asnje moment nga filmi apo shfaqja e preferuar. Me 3 porta HDMI dhe 2 porta USB mund te shihni permbajtje te ndryshme nga usb apo kompjuteri juaj.

Ka stok

Shitur: 1697 copë

SKU: TV121 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
TV Type

SMART

Screen size

42"

Screen type

LED

Screen diagonal

42 "(107 cm)

Screen resolution

Full HD (1920×1080)

Aspect ratio

16: 9

Viewing angle

178 degrees

Response Time

8ms

Screen brightness

200cd / m2

Wifi and LAN

Integrated WiFi and LAN port
Processor: Quad core CPU

Operating system

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia 24 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu