TV Lobod 43″ LF43DN4109

21,900 L

Televizor i markes Lobod me ekran 43 inch dhe me rezolucion figure Full HD.Cilesi te larte Audio dhe figure.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
Color

Black, Silver

TV Type

I THJESHTE

Screen size

43"

Screen resolution

Full HD (1920×1080)

Aspect ratio

16: 9

Viewing angle

178 degrees

Response time

8ms

Screen brightness

200cd / m2

Tuners

DVB T2 / S2 / C

Energy class

A

PVR USB recording

Yes

Hotel mode

Yes

Image modes

Standard, Movie, Vivid, Energy saving, User

Image aspect ratio

16: 9, Auto, Zoom 1, Zoom 2, Point by point

Adjusting color tones

normal, cool, warm

Speakers

2×6 W

Adjusting the sound

Standard, Music, Theater, News

Connectors

HDMIx3 , Ci slot, coaxial, component (adapter, optional), USBx2,
Headphone jack, VGA, SCART, LAN

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim