TV Lobod 43″ Smart LF43N20S T2S2

29,900 L

Televizor inteligjent i markes Lobod me ekran 43 inch dhe me rezolucion figure Full HD. Mund ta lidhni me wireless dhe te lundroni ne internet nga televizori juaj.Cilesi te larte zeri dhe figure.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
Color

Black, Silver

Screen type

LED

Screen size

43"

Screen resolution

Full HD (1920×1080)

Aspect ratio

16: 9

Viewing angle

178 degrees

Response Time

8ms

Screen brightness

200cd / m2

TV Type

SMART

Operating system

Android 7.0

Wifi and LAN

Integrated WiFi and LAN port

Processor

Quad core CPU

Memory

RAM 1GB
ROM 8GB

Tuners

DVB T2 / S2 / C

Energy class

A

PVR USB recording

Yes

Hotel mode

Yes

Image modes

Standard, Movie, Vivid, Power Saver, User

Adjusting the color tones

normal, cold, warm

Speakers

2×6 W

Sound control

Standard, Music, Theater, News …Timer

Connections

HDMIx3 , Ci slot, coaxial, component (adapter, optional), USBx2,Headphone jack, VGA, SCART, LAN

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu