Ofertë!
OFERTË ONLINE

TV Lobod 55″ LED 4K Smart LF55DN5321S T2S2

42,990 L

Kurseni: 2,000 L

Televizor i markes Lobod Smart me ekran 55 inch dhe me rezolucion figure 4K. Mund ta lidhni me wireless dhe te lundroni ne internet nga televizori juaj.Cilesi te larte Audio dhe figure.

Ka stok

SKU: TV389 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 84%
Ofertë!

Intermediate Plug with Surge Protection

490 L
Kurseni: 2,500 L
- 61%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Power Adapter with Surge Protection

390 L
Kurseni: 600 L

Informacion i detajuar

Peshë
17 kg
Brand
Screen size

55"

TV Type

SMART

Screen resolution

ULTRA HD 4K (3840 x 2160)

Aspect ratio

16: 9

Viewing angle

178 degrees

Response time

8ms

Screen brightness

200cd / m2

Wifi and LAN

Integrated WiFi and LAN port

Processor

Quad core CPU

Tuners

DVB T2 / S2 / C

Energy class

A

PVR USB recording

Yes

Image Modes

Standard, Movie, Vivid, Energy Saving, User

Image Aspect Ratio

16: 9, Auto, Zoom 1, Zoom 2, Point by Point

Color Tone Adjustment

Normal, Cool, Warm

Speakers

2×10 W

Sound Adjustment

Standard, Music , Theater, News

Connectors

HDMIx3 , Ci slot, coaxial, component (adapter, optional), USBx2,
Headphone jack, VGA, SCART, LAN

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu