TV Lobod Smart 32″ LF32DN4109

14,990 L

 

Televizor i markes Lobod Smart me sistem Android 7.0 Mund ta lidhni me wireless dhe te lundroni ne internet nga televizori juaj. Marrësi DVB-T/T2/C/S2 Lidhje 3 x HDMI, USB, Scart. Me cilësi të lartë Audio dhe figure.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 36%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Samsung 50″ Class The Frame QLED 4K Smart TV (2022)

124,990 L
Kurseni: 70,000 L

Përshkrim

Televizor i markes Lobod Smart me sistem Android 7.0
Mund ta lidhni me wireless dhe te navigoni ne internet nga televizori juaj.

Permasat pa mbajteset: ( 73.5 x 44 ) cm
Permasat me mbajtese: ( 73.5 x 47 ) cm

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Color

Black, Silver

Screen size

32"

Screen resolution

HD ready (1366×768)

TV Type

SMART

Aspect ratio

16: 9

Viewing angle

178 degrees

Response time

8ms

SMART TV

Yes

Operating system
Wifi and LAN

Integrated WiFi and LAN port

Processor

Quad core CPU

Tuners

DVB T2 / S2 / C

Energy class

A

PVR USB recording

Yes

Hotel mode

Yes

Image modes

Standard, Movie, Vivid, Power Saver, User

Color tone

adjustment: normal, cool, warm

Speakers

2×6 W

Sound setting

Standard, Music, Theater, News

Ports

HDMIx3 , Ci slot, coaxial, component (adapter, optional), USBx2,
Headphone jack, VGA, SCART, LAN

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim