Ofertë!
OFERTË ONLINE

TV Lobod Smart 50″ LF50DN5321S

37,990 L

Kurseni: 22,000 L

Televizor i markes Lobod Smart me ekran 50” Full HD. Mund ta lidhni me wireless dhe te lundroni ne internet nga televizori juaj. Sistem operimi Android. Mundesi shkarkimi te aplikacioneve te ndryshme sipas deshires. Cilesi te larte Audio dhe figure.

Ka stok

SKU: TV388 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 84%
Ofertë!

Intermediate Plug with Surge Protection

490 L
Kurseni: 2,500 L
- 61%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Power Adapter with Surge Protection

390 L
Kurseni: 600 L
- 65%
Ofertë!

Wireless Keyboard L8 & Mouse Touchpad

490 L
Kurseni: 900 L

Informacion i detajuar

Peshë
12 kg
Brand
Screen size

50"

Screen resolution

1920 x 1080p

Screen brightness

220 cd / m2

Contrast

1000: 1

TV Type

SMART

DVB-T2/S2

Yes

Connections

HDMI, USB, Headphone Jack, VGA, SCART, LAN

Audio output

16W

Dimensions without stand

112x 64,5×12 cm

Dimensions with stand

112 x 69 x 23 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu