TV Lobod Smart 50″ LF50DN5109

31,500 L

Televizor i markes Lobod Smart me ekran 50″.
Mund ta lidhni me wireless dhe te lundroni ne internet nga televizori juaj.Cilesi te larte Audio dhe figure.

SKU: TV388 Modeli: LF50DN5109 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion shtesë

Peshë
12 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim