TV QLED 4K 55″ QE55Q64RATXXH

94,900 L

Shihni imazhin më të madh. Shihni në çdo moment në HDR të vërtetë. Gjithçka mundësohet nga një procesor fantastik. Ngjyra te gjalla dhe plote drite. E zeza e vertete mundesohet nga teknologjia Quantum dot. Sinkronizim me pajisjet e ndryshme si Playstation per te dhen figure sa me te qarte duke permiresuar eksperiencen gjate lojes. Pershtatje automatike e drites ndaj kushteve te ndricimit ne ambjentin ne te cilin eshte vendosur. Dizajn i holle duke i lene me shume vend ekranit. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 126 copë
SKU: RDO021 Modeli: QE55Q64RATXXH Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
25 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

55"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

Silver

Slim Design

Slim

VIDEO
Image Processor

Quantum Processor 4K

PQI (Picture Quality Index)

3100

HDR (High Dynamic Range)

Quantum HDR

Contrast

Mega Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

20W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Not specified

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

4

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

2x T2CS2x

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

170 W

Power Saving Mode

53.0 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1237.2 x 713.5 x 58.7 mm

TV Weight

18.6 kg

FEATURES
Other Features

AI Technology
Ambient Mode
Digital Clean View
Ambient Mode Brightness / Color Sensor
Automatic channel search
Automatic power off
Subtitling
Game Mode
EPG
Teletext (TTX)
Picture-In-Picture
Eco Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim