TV QLED 4K 43″ QE43Q60RATXXH

59,900 L

Ngjyrat aq reale sa duhet të jenë, në skena të errëta dhe të shndritshme. Dizajni minimalist me kornizë të hollë. Edhe kur është i fikur, modaliteti i ambientit ndihmon që QLED të kombinohet me dekorin e shtëpisë suaj. Në vend të ekranit të zakonshëm të zi, do të shihni pamje kuptimplota që përshtaten me stilin e jetesës tuaj, me cilësime të thjeshta dhe plot mundësi zgjedhje. QLED i ri punon me Google Assistant për t’jua bërë jetën më të lehtë. Ndërron kanale, ndryshon volumin dhe shumë të tjera thjesht me anë të zërit.

Ka stok

SKU: TV396 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
14 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

43"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

Slim

VIDEO
Image Processor

Quantum Processor 4K

PQI (Picture Quality Index)

3000

HDR (High Dynamic Range)

Quantum HDR

Contrast

Mega Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

20W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

4

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

2x T2CS2x

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

135 W

Power Saving Mode

35.8 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

969.6 x 562.9 x 58.4 mm

TV Weight

10.2 kg

FEATURES
Other Features

AI Technology
Ambient Mode
Digital Clean View
Ambient Mode Brightness / Color Sensor
Automatic channel search
Automatic power off
Subtitling
Game Mode
EPG
Teletext (TTX)
Picture-In-Picture
Eco Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu