Samsung TV QLED 4K 49″ QE49Q70RATXXH

89,000 L

Seria Q nga Samsung ju mundeson ngjyra te plota, kontraste te thelle dhe mprehtesi te figures. Me HDR10+ imazhi qe shihni rregullohet ne menyre automatike per tu dukur plote jete dhe ngjyra.

Ka stok

SKU: RDO013 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
16 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

49"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

Slim

VIDEO
Image Processor

4K quantum processor

PQI (Picture Quality Index)

3300

HDR (High Dynamic Range)

Quantum HDR 1000

Contrast

Direct Full Array 4x

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

40W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

4

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

2x T2CS2x

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

200 W

Power Saving Mode

61.0 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1230.6 x 708.1 x 61.9 mm

TV Weight

18.0 kg

FEATURES
Other Features

AI Technology
Ambient Mode Brightness / Color Sensor
Digital Noise Filter
Automatic channel search
Auto power off
Subtitles
EPG
Game Mode
Teletext (TTX)
Picture-in-picture technology
Ready PVR
Eco sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu