TV Samsung 4K QLED 75″ QE75Q60TAUXXH (2020)

234,900 L

Një dizajn modern dhe elegant që ju tërheq për të parë figurën më të pastër. Krijuar me një stil minimalist nga çdo kënd dhe pa korniza që vendos standarde të reja.

Ka stok

SKU: TV410 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
13.136 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

75"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Color

Black

Design

Slim

VIDEO
Image Processor

Quantum Processor Lite

PQI (Picture Quality Index)

3100

HDR (High Dynamic Range)

Quantum HDR

Contrast

Mega Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

20W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

3

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

DVB-T2CS2

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

210 W

Power Saving Mode

49.7 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1675.4 x 1049.4 x 352.3 mm

TV Weight

36.3 kg

FEATURES
Other Features

Adaptive Sound
Ambient Mode
Lighting discovery
Pure digital view
Automatic power off
Game mode
Teletext (TTX)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Remote control model

Batteries (for remote control)

Samsung Smart Control (included)

Wall mount bracket Vesa

User Manual

Electronic manuals

Garancia e produktit

24 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu