TV Samsung 50″ 4K UE50RU7410UXXH

65,500 L

Zbuloni pamjen kristal te paster dhe ngjyra plote jete. Me me shume se 1 miliard ngjyra. Perjetoni detaje me te mira, ngjyra me te mprehta me teknologjine UHD Dimming i cili rregullon ne menyre te pavarur tonin, ndricimin dhe mprehtesin.

Ka stok

Shitur: 317 copë
SKU: RDO023 Modeli: UE50RU7410UXXH Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
21 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

50"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

White

Slim Design

Slim

VIDEO
Image Processor

UHD processor

PQI (Picture Quality Index)

1900

HDR (High Dynamic Range)

HDR

Contrast

Mega Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

20W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

3

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

DVB-T2CS2

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50/60Hz

Power Consumption (max)

130 W

Power Saving Mode

36,0 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1124.8 x 650.2 x 59.0 mm

TV Weight

13,8 kg

FEATURES
Other Features

Digital Clean View
Auto Channel Search
Auto Power Off
Caption (Subtitle)
EPG
Game Mode
Teletext (TTX)
Eco Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim