TV Samsung QLED 50″ QE50Q60TAUXXH

114,990 L

 

Zbuloni pamjen kristal te paster dhe ngjyra plote jete. Me me shume se 1 miliard ngjyra. Perjetoni detaje me te mira, ngjyra me te mprehta me teknologjine UHD Dimming i cili rregullon ne menyre te pavarur tonin, ndricimin dhe mprehtesin.

Ka stok

SKU: JBD077 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
13 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

50"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Color

Black

Design

Slim Design

VIDEO
Image Processor

Quantum Processor Lite

PQI (Picture Quality Index)

3100 PQI

HDR (High Dynamic Range)

HDR 10+

Contrast

Mega Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

20 W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

3

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

DVB-T2CS2

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50/60Hz

Power Consumption (max)

130 W

Power Saving Mode

38.2 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1116.4 x 720.5 x 243.3 mm

TV Weight

13.1 kg

FEATURES
Other Features

Ambient Mode
Voice control
Sleep timer
VESA mount

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1- TV

2- Stand

3- Remote control

4- User manual

5- Power cable

Garancia e produktit

Garancia e produktit eshte e vlefshme per nje periudhe kohore prej 24 Muaj. Perfshihen probleme fabrikimi dhe probleme te ndryshme jo te shkaktuara nga klienti. Garancia mundeson rregullimin e pajisjes ne rast se demtimi eshte i riparueshem ose nderrim me pajisje tjeter ne rastin kur demtimi eshte i pariparueshem dhe brenda kushteve te garancise.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu