TV Xiaomi Mi 4S Smart 4K Ultra HD 65″

74,900 L

Xiaomi Mi Smart TV bashkon në përsosmëri avantazhet që ofron Android TV aktual me shërbime streaming si Netflix, Prime Video, ose media të ARD, ZDF, RTL ose Pro7, me mundësitë e një televizioni klasik. Falë memories së madhe, edhe përmbajtja në rezolucionin Ultra HD mund të shfaqet rrjedhshëm. Me marrës për TV kabllor, satelitor dhe DVB-T2, të cilat gjithashtu mbështesin HbbTV 2.0 të ri.

Ka stok

SKU: TV407-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
20 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

65"

Resolution

3840×2160

Refresh rate

60Hz

Viewing angle

178°

SPEAKERS
Audio Power/speaker

2 × 10 W 6ohm

PORTS
Details

USB:2.0×3
HDMI:3(1 port with ARC support)
Satellite:1
Antenna:1
Headphone:1
AV: 1
CI: 1
Ethernet port:1
Bluetooth:BT4.2
WIFI:2.4GHz/5GHz

DECODER
Video decoder

MPEG 1/2/4,VP8/VP9,H.264, etc.

Image decoder

PNG, Gif, JPG, etc.

Audio decoder

DOLBY AUDIO,DTS -HD, etc.

Operating system

Android 9.0

PROCESSOR & STORAGE
CPU

CA53*4

GPU

Mali 470 MP3

RAM

2 GB

Storage

8GB

POWER SUPPLY
Voltage

100–240V / 50/60Hz

Power

Power consumption (standby) 0.5 W
Power consumption (ON) 130 W

Temperature

0–40°C

Storage temperature

-15–40°C; relative humidity: < 80%

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

-Width: 1449 mm
-Height: 837 mm

Weight

17.56 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu