TWS Wireless Bluetooth Earbuds i12

2,400 L

Kufjet i12 mund te perdoren secila me vete. Pasi i hiqni nga kutia karikuese, lidhen automatikisht me pajisjen tuaj. Mund te kontrolloni volumin dhe te nderroni kenget thjeshte duke prekur kufjet ne pjesen e jashtme.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 1045 copë
SKU: PRO12 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Style

In-Ear

Vocalism Principle

Balanced Armature

Sensitivity

110±5dB

Microphone

Yes

Wireless Type

Bluetooth

Control Button

Yes

Frequency Response Range

20-20000Hz

Resistance

32Ω

Active Noise-Cancellation

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim