Type-C Adapter 11 in 1 BYL-2110

3,990 L

 

Adapter me 11 porta të ndryshme për të shtuar produktivitetin në punë dhe për të mos qenë i limituar në pajisjet që mund t’ju duhen gjatë punës. Nuk ka nevojë për program për t’u instaluar. 

Ka stok

SKU: CNG2362 Modeli: BYL-2110 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Gray

Model

BYL-2110

Line length

125mm

Line stuff

OD 4.5mm TPU

Product size

114.5*28.5mm*10.mm

Paper box size

90*20*170mm

Product weight

83g

Include the weight of the box

117g

Chip

AG9321 + 8836A + 8152B

Material

Aluminum magnesium alloy

Interface type

Type-C 3.1 high speed interface

Expansion port

USB3.0*1 + USB2.0*3 + USB-C Charging + HTV [email protected] + VGA + RJ45 100Mbps + DC3.5mm Audio + TF/SD Reader *1

Output power

5V-20V 3A-5A 15W-100W

Product characteristics

USB3.1 Type-C to USB3.0 HUB + USB-C Charging + HTV [email protected] + VGA + DC3.5mm Audio

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Type-C Adapter 11 in 1 BYL-2110