Ugreen 7-in-2 USB C Hub

6,490 L

 

Adaptor 7 ne 2 nga Ugreen. Perbehet nga 7 porta te ndryshme si  TF Card, USB 3.0, SD Card,HDMI etj. Mund te  lidhjet me Macbook Pro dhe Macbook Air.

Ka stok

SKU: ALB311 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Input

2 x USB-C

Output

1 x Thunderbolt 3, 2 x HDMI, 2 x USB 3.0, 1 x TF Card Slot, 1 x SD Card Slot

HDMI 1

HDMI2.0,HDCP2.2/1.4. Support HDR

HDMI 2

HDMI1.4b,HDCP2.2/1.4

Thunderbolt 3

Support PD 3.0 100W(20V/5A)

Support Systems

Mac OS only

Working Temperture

0℃~40℃

Dimension

143.4mm x 29mm x 8.9mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen 7-in-2 USB C Hub

1 x User Manual